BMW Alpina B9 3.5 – 149 000 PLN – Szczecin

BMW Alpina B9 3.5

cena: 149 000 PLN

Dane pojazdu:

  • Rok produkcji: 1985
  • Przebieg: 164 000 km
  • Pojemność: 3500cm3
  • Rodzaj paliwa: Benzyna
  • Rodzaj skrzyni: Manualna

 

 

Do sprzedania oferuję bardzo wyjątkowy i rzadko spotykany samochód. Jest to ALPINA B9 3.5 z 1985 roku !!! Jest to numer 489 z 500 wyprodukowanych sztuk na Świecie !!! Dodatkowo został skonfigurowany w lakierze na zamówienie Dunkelsaphirblau metallic !!! To sprawia, że samochód jest jeszcze bardziej wyjątkowy !!!

Alpina na żywo wygląda powalająco !!! Robi niesamowite wrażenie !!! Cały czas przyciąga wzrok przechodniów i fanów motoryzacji !!!

Konfiguracja mojego auta również robi wrażenie. Alpina jest wyposażona fabrycznie w klimatyzację (w pełni sprawną, świeżo nabitą) – we współczesnych autach to standard ale 1985 roku w BMW E28, to absolutna egzotyka. Dodatkowo posiada także: elektryczny szyberdach, czarą skórzaną tapicerkę, połączoną ze sportowymi fotelami, wspomaganie kierownicy, pełną elektrykę, fabryczną szperę oraz wiele innych charakterystycznych dla Alpiny dodatków.

Samochód kupiłem od pierwszego właściciela, który używał go hobbystycznie. Zawsze było to auto na specjalne okazje. Samochód nigdy nie był używany zimą !!!! W moich rękach jest dokładnie tak samo. Dzięki temu auto nie posiada ani grama rdzy, ten kto zna BMW z lat 80tych wie jaka to rzadkość !!! Osobom zainteresowanym mogę podesłać szczegółowe zdjęcia podłogi, progów i innych newralgicznych elementów. Stan blacharski jest perfekcyjny !!! Mechanicznie również jest w świetnym stanie – jest przygotowana do nowego sezonu, ma wymieniony olej, filtry oraz zrobiony serwis klimy.

Alpina ma też pełną dokumentację serwisową, posiadam cały segregator dokumentów i rachunków!!!

Autentyczność auta można sprawdzić w oficjalnym archiwum Alpiny na poniższej stronie:

alpina-archive.com/?p=8357&nmt=B9-3-5-489

Osobom poważnie zainteresowanym zakupem udostępnię szczegółowe zdjęcia oraz wszystkie niezbędne informacje.Samochód jest pedantycznie zadbany. Jest w świetnym stanie wizualnym i technicznym – nie wymaga żadnego wkładu finansowego! Sprzedaję tylko dlatego, że udało mi się kupić kolejne auto marzeń do mojego garażu.