Giełda Klasyków: miejsce gdzie sprzedasz zabytkowy samochód.

Giełda klasycznych samochodów.

Giełda Klasyków w wydaniu strony klasykami.pl, to aktualne ogłoszenia dotyczące sprzedaży zabytkowych aut w internecie.

Powodem tworzenia tej strony jest chęć wyselekcjonowania najciekawszych ogłoszeń umieszczanych w internecie i pokazaniu ich osobom, które interesuje rynek klasyków, bądź tym, którzy poszukują wymarzone auto.

Lista marek jakie można znaleźć na stronie gielda.klasykami.pl jest długa i obszerna. Niewątpliwie najważniejszą grupą jaka jest prezentowana to marki: Alfa Romeo, Mercedes, BMW, Porsche, Volkswagen, Ferrari, Aston Martin, Maserati, Triumph, Chevrolet, Citroen, Saab, Peugeot, Audi, Fiat, Ford i wiele innych.

W przypadku jeśli jesteś zainteresowany dodaniem swojego ogłoszenia na stronie, możesz skorzystać z formularz dostępnego pod adresem: gielda.klasykami.pl/dodaj-ogloszenie/ . Dodając ogłoszenia pamiętaj o dobrych zdjęciach auta. Jeśli nie możesz wykonać sam, możesz zlecić ich wykonanie naszemu serwisowi. Szczegóły znajdziesz na stronie: http://gielda.klasykami.pl/zamow-zdjecia/. Ogłoszenie możesz wysłać także drogą mailową, dodając opis, najważniejsze informacje oraz zdjęcia sprzedawanego samochodu. Dodawanie ogłoszeń jest bezpłatne. Obojętnie ile ogłoszeń dodasz, zrobisz to za 0zł. Aby twoje auto pojawiło się w ogłoszeniach, musimy zweryfikować jego treść. Najczęściej zajmuje to kilka godzin, a o weryfikacji zostaniesz poinformowany drogą mailową.

Jeśli jesteś zainteresowany reklamą w naszym serwisie, należy skontaktować się pod adresem: kontakt@klasykami.pl. Istnieje możliwość umieszczenia reklamy na każdej stronie serwisu. Zapraszamy do zapoznania się z ofertą, którą można uzyskać poprzez zapytanie mailowe. Ceny reklam zaczynają się od 100zł netto. Istnieje możliwość szerszej współpracy np. opis samochodu na stronie klasykami.pl przed sprzedażą, wykonanie zdjęć do ogłoszeń twojego samochodu. Jeśli masz indywidualne potrzeby i szukasz miejsca w internecie do zareklamowania twojej działalności lub zlotu, zapraszamy do kontaktu.

Zapraszamy do odwiedzenia giełdy klasyków: gielda.klasykami.pl oraz wejścia do naszego sklepu internetowego: sklep.klasykami.pl, gdzie znajdziecie Państwo gadżety związane z klasyczną motoryzacją. Koszulki, kubki, naklejki na samochodu, a także plakaty.

W przypadku jakichkolwiek pytań prosimy o kontakt mailowy. Na każdą wiadomość postaramy się odpisać w możliwie jak najkrótszym czasie.

Pozdrawiamy i zapraszamy do odwiedzin naszych stron 🙂