Mazda 323 BF – 8500PLN – Tychy

Mazda 323 BF

cena: 8500 PLN

Rok produkcji: 1986
Przebieg: 189000 km
Pojemność: 1600cm3
Skrzynia biegów: Manualna
Rodzaj paliwa: Benzyna

 

 

 

Samochód w stanie idealnym, świetna propozycja dla kogoś kto szuka Youngtimera w stanie fabrycznym. Świetnie zachowany egzemplarz. Nie tylko wygląd zewnętrzny świadczy o tym, ale także stan podwozia że o samochód dbano przez 30 lat. Fakt iż podwozie pokryte jest nadal fabryczną konserwacją a pomimo tego brak oznak korozji, wskazuje na to że auto nie jeździło zimą. Jedyna ingerencja w spód samochodu, to nowy układ wydechowy uzbrojony w nowy katalizator, prawdopodobnie części te pochodzą z magazynu Mazda.
Prawie na całym samochodzie znajduje się oryginalny lakier, renowacji poddane zostały jedynie tylne nadkola. Naprawa została powierzona najlepszemu lakiernikowi w mieście, 2 miesiące samochód czekał na swoją kolejkę, dzięki temu efekt rewelacyjny.

We wnętrzu na próżno szukać zniszczeń, uszkodzeń, rys czy brakujących detali. Wszystko na swoim miejscu i działa. Tapicerka bez przetarć czy zniekształceń, o plamach nie piszę bo brak jakichkolwiek zabrudzeń.

Auto w pełni sprawne, odpala i jeździ jak w 86 roku. Jeżdżąc po słynnych polskich drogach z zawieszenia nie dobiegają żadne stuki ani inne niepożądane dźwięki.

Samochód dla kogoś kto szuka świetnie zachowanego Youngtimera Made in Japan. Auto nie tylko cieszy oko ale także jest świetną lokatą kapitału.

Wady:
Rysa na lewym narożniku zderzaka przedniego.
Dziurka w tylnej Lampie ( może zdążę ją wymiecić przed sprzedażą)
Dwie szpilki w kole do wymiany ( może zdążę to wymienić przed sprzedażą, ceny szpilek w salonie Mazda nie zniechęcają)