Mercedes S 500L W140 – 49 000 PLN – Białystok

Mercedes-Benz W140

cena: 49 000 PLN telefon: 792 748 442 mail: p.grodzka[at]gmail.com

Dane pojazdu:

  • Rok produkcji: 1997
  • Przebieg: 120 000 mil
  • Pojemność: 4973cm3
  • Rodzaj skrzyni: Automatyczna
  • Rodzaj paliwa: Benzyna

 

 

Mercedes S 500 L W140  wywodzący się z czasów gdy tworzono pojazdy najwyższej klasy od zera, bez żadnych kompromisów i oszczędności, tak aby były absolutnie najmocniejsze, najbezpieczniejsze i najnowocześniejsze. Nadwozie tego imponującego auta zostało zbudowane tak, aby wytrzymało wszystko, Nie bez powodu W140 był ulubionym samochodem szejków arabskich, celebrytów i rosyjskich „biznesmenów”. Osoba posiadająca takie auto wiedziała doskonale, że jego wspaniały wygląd będzie budził respekt a oczy przechodniów zawsze będą zwrócone w jego stronę.
Przedstawiony model pochodzący ze słonecznego San Diego w Californii, wyróżnia się efektownym czarnym, błyszczącym lakierem oraz czarną skórzaną tapicerką. Dzięki sumiennemu serwisowaniu przestawionego egzemplarza, można z czystym sumieniem stwierdzić, że jego wartość z każdym rokiem będzie rosła. Kobieta będąca jedyną jego właścicielką starannie dbająca o wygląd wnętrza, sprawiła, iż wszystkie elementy są w idealnym stanie. Natomiast pochodzenie auta gwarantuje brak korozji, co jest dodatkowym atutem w jego prezencji.

Wyposażenie:
– Skórzana tapicerka
– Klimatyzacja automatyczna
– Elektrycznie sterowane 4 szyby
– Elektrycznie regulowane i składane lusterka
– Elektrycznie regulowane przednie fotele i kierownica z pamięcią ustawień
– Podgrzewane fotele przód i tył
– Elektrycznie sterowana roleta tylnej szyby
– Automatycznie przyciemniane lusterko wsteczne
– ESP
– Wskaźnik temperatury zewnętrznej
– Drewniana kierownica i gałka biegów
– Automatyczna skrzynia biegów
– Zamykany schowek w tunelu środkowym
– Automatycznie składane tylne zagłówki
– Składany podłokietnik przedni i tylny
– Podświetlane lusterka w osłonach przeciwsłonecznych
– Podświetlane lusterka dla pasażerów tylnej kanapy
– Elektrycznie sterowany szyberdach w wersji szklanej
– Dociąganie drzwi i klapy bagażnika

Dodatki, które zostały dołożone:
– oryginalne felgi AMG przód 8,5 x 18 cala tył 9,5 x 18 cala

Mam do zaoferowania samochód marki Mercedes S 500 L z przebiegiem 120 000 mil. Bardzo dobry stan techniczny oraz wizualny. Bezwypadkowy w całości oryginalny. Lakier został odnowiony, dzięki czemu przez długie lata będzie cieszył się blaskiem i zainteresowaniem przechodniów. Kierownica i gałka biegów wykonana z efektownego drewna, sprawiającego jeszcze większe poczucie komfortu s-class.

Auto sprowadzone do Polski ze słonecznej Kalifornii, posiadające jednego właściciela kobietę, która z należytą starannością dbała o pielęgnację, dzięki czemu możemy je oglądać w takim dobrym stanie.  Egzemplarz ten był na bieżąco serwisowany, od nowości wymieniane były wszystkie niezbędne elementy i przeprowadzane wszystkie niezbędne naprawy. Mechanicznie bez najmniejszych zarzutów, wszystko pracuje tak jak powinno.
Nie ma żadnych wycieków, luzów lub tym podobnych.  Pomimo, iż nie było takiej potrzeby jednakże z przezorności w PL zostały wymienione wszystkie płyny i oleje.

Samochód posiada wszystkie opłaty, dokumenty i jest zarejestrowany.

Piękny, szybki a zarazem bezpieczny. Serdecznie polecam, ponieważ jest w oryginalnym stanie, nic nie było przerabiane jak w wielu dostępnych egzemplarzach na rynku.

Zapraszam do oglądania.