Polonez Caro – 5 999 PLN – Łódź

FSO Polonez Caro

cena: 5 999 PLN

Dane pojazdu:

  • Rok produkcji: 1995
  • Przebieg: 79 000 km
  • Pojemność: 1600cm3
  • Rodzaj paliwa: Benzyna
  • Rodzaj skrzyni: Manualna

 

 

Przedmiotem aukcji jest POLONEZ 1.6 GLI z 1995 roku – wersja z jednopunktowym wtryskiem firmy ABIMEX ., nr lakieru L 122 ( tzw.topaz metalic )

Samochód od dnia zakupu był w posiadaniu jednej rodziny – i tylko ” formalnie ” zmienił się właściciel w dowodzie rejestracyjnym. Pieczę nad pojazdem cały czas sprawował pierwotny nabywca , który wyłącznie ze względu na sędziwy wiek przesiadł się w Polonezie z fotela kierowcy na pasażera-  samochód był jego „oczkiem w głowie ” …

Od dnia zakupu ” Poldek ” przechowywany był wyłącznie w garażu i nigdy nie widział w okresie zimowym soli drogowej  z tego tez względu karoseria zachowała się w stanie niemal idealnym.

W dniu zakupu na życzenie nabywcy w pojeździe zamontowano tylny spojler oriciari – polakierowany w kolorze nadwozia , odblaskową blendę firmy HEKO , a także wykonano konserwację antykorozyjną wraz z montażem nadkoli przeciwbłotnych .

Polonez jest zarejestrowany , w pełni sprawny , posiada aktualna polise OC i badanie techniczne . Do pojazdu zachowały się dwa komplety oryginalnych kluczyków i  instrukcja obsługi.

Ewenementem są : nigdy nieużywane koło zapasowe i zestaw fabrycznych narzędzi .