Skoda S100 – 17 900PLN – Wrocław

Skoda S100

cena: 17 900PLN telefon: +48 795 586 938 mail: tenrower[at]gmail.com

Dane pojazdu:

  • Pojemność: 988ccm
  • Rodzaj paliwa: Benzyna
  • Skrzynia: Manualna
  • Rok produkcji: 1976
  • Przebieg: 18500km

Sprzedam zabytkowy i niepowtarzalny model Skoda S100.
Prawdopodobnie jest to jeden z niewielu już pozostałych egzemplarzy, które są w tak dobrym oryginalnym stanie. Choć na karoserii widoczne są ślady korozji to w żadnym miejscu nie ma ubytków blachy. Wnętrze jest zachowane w idealnym stanie – nie jest odrestaurowane… oryginał. Jestem trzecim właścicielem auta i posiadam je od stycznia 2008r. czyli 11 lat. Od tego czasu samochód jest garażowany– od 15 lat nie widział deszczu, poprzedni właściciel trzymał ją w garażu przez trzy lata a ja jeżdżę tylko w pogodne dni. Pojazd z racji wieku ma pewne mankamenty ale jest sprawny technicznie, ubezpieczony i z ważnym przeglądem rejestracyjnym. Silnik odpala za pierwszym razem, skrzynia chodzi bardzo dobrze, zawieszenie jest już leciwe ale nie ma luzów. Wszystko działa jak należy, od przyciemniania zegarów do radia Grundig z epoki.
Unikatowy przód z czterema lampami oraz oryginalne niezniszczone wnętrze z wersji DeLux sprawiają, że jest to bardzo dobra lokata kapitału, takie modele z roku na rok są coraz droższe.

UWAGA !! Oferta obejmuje dwie skody ponieważ posiadam drugi pojazd w częściach, silnik, skrzynia drzwi, szyby, koła 9szt !!, zawieszenie, drugie kpl. wnętrze i wiele innych elementów nowych i używanych – galeria z poniższego linka przedstawia większość części, które dodaję do auta.
Przy chęci odrestaurowania tego egzemplarza do stanu fabrycznego jedynym kosztem będzie naprawa blacharsko-lakiernicza. Dodatkowo posiadam też kilka oryginalnych książek i książkę gwarancyjną pojazdu.

Poniżej znajduje się link do obszernej galerii oraz filmu z pracy silnika.
https://drive.google.com/folderview?id=1WSCPK1GGMEbO43P3ilmmBnmG3girQo2c

CENA DO NEGOCJACJI – auto jest zabytkowe i trudno je wycenić zatem rozważę każdą ofertę !!!

Zapraszam na oględziny i jazdę próbą.