Volvo 340 – 5800PLN – Łódź

Volvo 340

cena: 5800 PLN

Rok produkcji: 1988
Przebieg: 110000 km
Pojemność: 1600cm3
Skrzynia biegów: Manualna
Rodzaj paliwa: Diesel

 

 

Do sprzedania oferuję VOLVO 340 DL DIESEL rocznik 1988 – z niezawodnym i wyjątkowo ekonomicznym silnikiem wysokoprężnym produkcji RENAULT , dla którego w połączeniu z świetnie rozłożona masą pojazdu – rodzajem napędu typu TRANSAXLE średnie spalanie na poziomie 4l/100km jest normą !!!

Samochód do Polski sprowadzony został w 1991 roku jako 3 latek z kraju produkcji czyli Holandii i od tej pory w Polsce posiadał jednego właściciela , który użytkował go do ubiegłego roku , kiedy to ze względu na wiek zrezygnować musiał z prowadzenia pojazdów. VOLVO w naszej ojczyźnie – jak i jego sędziwy właściciel prowadziło typowo emerycki żywot – użytkowane było tylko w celach turystyczno – rekreacyjnych , z tego tez względu przebieg całkowity wynoszący niewiele ponad 100 tyś. km. zdaje się być w pełni realny. Starszy pan dbał o VOLVO : serwisował , garażował – a nawet kilka lat temu „ w odpowiednim momencie „ przeprowadził kompleksowa konserwację antykorozyjną karoserii – z tego tez względu pojazd nie posiada praktycznie oznak korozji.

Ze względu na doskonałe walory trakcyjne auta oraz minimalne spalanie DIESELOWSKIEGO napędu VOLVO jako pełnoprawny oldtimer nadaje się do jazdy na wszelkie zloty i rajdy pojazdów zabytkowych – wykorzystując fabrycznie zamontowany hak holowniczy , także w zestawie z klasyczną przyczepą kempingową !!! Samochód jest w pełni sprawny , posiada ważne badanie techniczne do VIII 2017 roku, oraz OC do końca bieżącego roku. VOLVO nie jest zarejestrowane jako składak – bez problemu uzyskać może status pojazdu zabytkowego .

Holender nie jest w stanie kolekcjonersko – wystawowym , nosi oznaki 30 lat użytkowania.